خانه

Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD

نمایه شرکت

معرفی شرکت:

Dongguan ShuangYi شرکت فناوری الکترونیک ساخت، محدود سازنده اتصال یکپارچه R & D، تولید و فروش است. محصولات اصلی ما USB2.0، سری USB3.0، سری Micro-B، سری Micro-B ضد آب، سیم کارت، سری TF کارت، نوع C، نوع ضد آب سری C، سری HDMI، خط به هیئت مدیره سری، اتصال SATA سری، پایانه ها، کابل های SATA مرتبط با کامپیوتر، کابل های داخلی سرور، HDMI و USB 3.0، کابل های TYPE-C، آداپتورها و غیره! که به شدت در کامپیوتر، ارتباطات، پزشکی و تجهیزات الکتریکی استفاده می شود. ما دارای کارگاه تولید مستقل خود با مساحت 6000 متر مربع، بیش از 400 کارگر و 18 خط تولید است. تجهیزات پیشرفته تولید، از جمله 20 مجموعه از دستگاه های پرس و جو با سرعت بالا، 17 مجموعه از دستگاه های قالب گیری تزریقی دقیق، 30 مجموعه از مونتاژ خودکار، و اتصالات اتوماتیک خود و دستگاه های اتصال کابل، با پشتیبانی از این دستگاه های قوی، ظرفیت تولید ماهانه شرکت می تواند به 1 میلیون کابل کابل، اتصال 500 میلیون کامپیوتر، 800 میلیون عدد محصولات پلاستیکی و 2 میلیارد دستگاه سخت افزار دسترسی داشته باشد. مشتریان اصلی فعلی عبارتند از: آمفنول، آمفنول FCI، BYD، Tyco، DELL، IBM، MOLEX، LUXSHARE، MGE، Lenovo، WIESON، Chunghsin، Emdoor و غیره. این شرکت دارای تیم تحقیق و توسعه خود و تجهیزات تولید عالی است. ما به شدت به عنوان نیاز مشتری به نفع اعتماد مشتری ما تولید می شود. "کیفیت اول، خدمت به مشتریان" هدف ماست. در راستای این اصل، ما شما را با محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی ارائه می دهیم.

در همان زمان، ما تجهیزات پیشرفته تجهیزات و ابزار بازرسی را معرفی کردیم، اعتماد و حمایت از مشتریان ما با کیفیت و اعتبار به دست آورد.

مشتریان را با محصولات با کیفیت بالا مطابق با مشخصات فنی قرار دهید. شرکت ما طرفدار مشتری محور، با تاکید بر روحیه کار تیمی و بهبود مستمر،

این استانداردها باعث می شود تا شرکت ها کامل تر و رقابتی تر باشند.

شرکت ما دارای بیش از 20 مجموعه از دستگاه های پرس و جو با سرعت بالا با مشخصات 25 تن 110 تن است که می تواند تولید مستمر. تمام فرآیندهای پرس و جو در مجموعه ای از قالب ها، با راندمان بالا و دقت کامل است. مواد تولیدی شامل برنج، برنز فسفر، مس نیکل، مواد کامپوزیتی، فولاد ضد زنگ و غیره است.

شرکت ما به کیفیت فلسفه کسب و کار پایبند است، اما همچنین اهمیت زیادی برای حفاظت از محیط زیست دارد. این شرکت تصویب سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001، آزمایشگاه ما دارای تعداد زیادی از ابزار و تجهیزات تشخیص پیشرفته است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
 مایل های توسعه: 
 2003: تاسیس Dongguan YiQin الکترونیک شرکت، آموزشی ویبولیتین سرمایه گذاری و ساخته شده کارخانه در شهر Shijie، شهر Dongguan.  در آن زمان 30 کارمند داشتیم.  
 2005: دسته ای از تجهیزات پیشرفته تولید را معرفی کرد: 8 مجموعه از دستگاه های CNC با سرعت بالا مشت زنی، 12 مجموعه از دستگاه های قالب گیری تزریقی دقیق و 35 مجموعه از دستگاه های اتوماتیک.  مقیاس کارخانه به بیش از 200 نفر افزایش یافته است. 

2009: صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت استاندارد بین المللی را تصویب کرد. در همان دوره، ما تعداد زیادی از استعدادهای مدیریت و تجهیزات پیشرفته ISO9001: 2008 را معرفی کردیم و خروجی بر اساس اصل اصلی افزایش یافت. در عین حال، همکاری با شرکت های شناخته شده در صنعت مانند دل، آی بی ام و Molex.

2012: تولید می تواند مطابق با نیاز مشتری انجام شود، در همان دوره اضافه شده به Alibaba، و تولید سالانه همچنان به سرعت در حال افزایش است که می تواند تولید 800،000 کابل و 30 میلیون اتصال در هر ماه.

2014: دومین شرکت در شهر Dongguan تاسیس شد: Dongguan ShuangYi شرکت فناوری الکترونیک، آموزشی ویبولیتین، با بیش از 300 کارمند و فروش سالانه 200 میلیون RMB. همکاری با شرکت های معروف مانند Amphenol و BYD.

Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : SHUANG YI

تعداد کارمندان : 200~300

فروش سالانه : 15000000-23000000

سال تاسیس : 2014

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب SATA Data Cable برای فروش کیفیت خوب SATA Data Cable برای فروش کیفیت خوب SATA Data Cable برای فروش کیفیت خوب SATA Data Cable برای فروش